Iedere morgen start Nieuwe Revu de dag op met het belangrijkste en meest opmerkelijke nieuws van de nacht. Snelle nieuwsflitsen voor bij de koffie, ben je in drie minuten weer bij.
Dit gebeurde er terwijl je lag te slapen.
Grootschalige matchifxing in het tennis
Secret files expose evidence of suspected match fixing at the top level of world tennis https://t.co/7ZdkM7mWXj pic.twitter.com/B70OjY6Y1v
BBC Sport (@BBCSport) 18 januari 2016
Eerste echte vorst
Eerste officiële matige vorst https://t.co/2gX3yASuYS #Nieuws #Nederland DutchNewspapers (@DutchNewspapers) 18 januari 2016
In De Bilt heeft het afgelopen nacht 6,5 graden gevroren. Daarmee is er voor het eerst dit seizoen officieel sprake van matige vorst in ons land. Lees verder.
Vrouwelijke vluchtelingen overal misbruikt
Vrouwelijke vluchtelingen worden betast en gedwongen tot seks, zegt @amnestynl https://t.co/DiK8D4eSKZ
RTL Nieuws (@RTLnieuws) 18 januari 2016
Netflix-baas denkt na over Making a Murderer 2
Will there be a season 2 of 'Making a Murderer' ? Maybe. https://t.co/KDAip0sTbJ #TCA16 pic.twitter.com/xEl1ILYBnG
Mashable (@mashable) 17 januari 2016
Topman van Netflix Ted Sarandos zegt dat er een kans is op een tweede deel van de populaire documentaireserie Making a Murderer. "Het verhaal is zich nog steeds aan het ontwikkelen, dus we zullen er zeker naar kijken", aldus Sarandos tijdens een persconferentie. Lees verder.